Антон Карнаух: «Дякую всім, хто не «лайком »а конкретними діями підтримав наш проект»

DSC_0012

Спортивний клуб «Хорта» втілив у життя свій наймасштабніший соціальний проект – «Парасолька». В рамках якого проведено реконструкцію палати для малюків, покинутих батьками при народженні, в центральній районній лікарні Василівки. Вчора відремонтовану палату презентували представникам районної влади та ЗМІ. Тішить, що ініціативи «Хорти» знайшла відгук у районної ради – було прийнято рішення виділити з місцевого бюджету 190 тисяч гривень, і продовжити ремонт в дитячому відділенні.

Про проект «Парасолька» та його подальші перспективи, розповідає глава правління спортивного клубу «Хорта» Антон Карнаух, який став головним ідейним натхненником і реалізатором благодійного проекту.

 

Вирішили створити комфортні умови для дітей

 

Перший раз я дізнався про цю проблему з поста мого друга Володимира Сосуновського у Фейсбуці. Він писав про непросту долю двох новонароджених сиріт, які волею долі потрапили на мою малу батьківщину у Василівку, в цю палату. Ми прийшли , познайомилися з проблемою і вирішили створити комфортні умови для дітей.

 

Хотіли створити сприятливу атмосферу

 

Було поставлено три задачі. Перша – створити комфортні умови для всіх дітей, забезпечити їх усім необхідним. Друга – створити сприятливу атмосферу для роботи всього колективу медиків, для того щоб їх гарний настрій відображався на дітках. І третя – це створити певну атмосферу в палаті, для тих батьків, які приходять сюди вперше знайомитися з цими дітьми. І ми реалізували цей проект!

 

Сотні людей не «лайками» а конкретними діями підтримали проект

 

Ініціатива йшла від спортивного клубу «ХортА», але я дякую всім людям, які відгукнулися. Це сотні людей, які  не «лайками» а конкретними діями, перерахуванням коштів, будь-яких матеріальних цінностей, підтримали цей проект. Хочу зазначити, що місцева влада, в особі голови районної ради, підтримала ініціативу всебічно, і дозволили нам здійснити цей проект.

 

Ми побачили, що є відгук громадськості

 

Спираючись на активність суспільства, у нас є підстави вважати, що ми можемо і надалі підтримувати цих малюків. Тому що ця проблема актуальна і важлива. Ми побачили, що є відгук громадськості. І я впевнений, що ми разом, що візьмемо на себе забезпечення цієї палати!