Антон Карнаух: «На« Ярмарку спорту »було дуже багато людей, ми задоволені!»  

 

IMG_4752У Запоріжжі в третій раз провели масштабне свято здорового способу життя «Ярмарок спорту». Захід, під гаслом  «Обери свій спорт» об’єднав більше сорока спортивних колективів міста та області, а це більше тисячі учасників. Організатором свята виступила «Асоціація спортивних організацій», яка з’явилася в Запоріжжі рік тому завдяки «Ярмарку спорту».

 

Короткі підсумки третьої «Ярмарку спорту» підвів ідейний натхненник і організатор свята, голова Асоціації спортивних організацій і СК «Хорта» Антон Карнаух.

 

– Як оціните третій «Ярмарок спорту»?

 

– На цьому «Ярмарку спорту» ми розраховували на участь до 40 колективів, вийшло більше сорока! Трохи були обмежені територіально в локації. Та все одно все вдалося. Були нові колективи – наприклад фрісбі, поінг, і традиційні – бокс, боротьба, гімнастика та багато інших.

 

Було дуже багато людей, ми задоволені! В цьому році ми провели «Ярмарок спорту» в рамках «Фестивалю сім’ї», і це дозволило ще більшій кількості городян познайомитися зі спортом, привести своїх дітей, спробувати себе в спорті. І ми сподіваємося, що це відобразиться на заповненні залів на майбутній рік.

 

– На вашу думку, рівень проведення «Ярмарку спорту» з року в рік зростає?

 

– Після двох «Ярмарків спорту» після створення «Асоціації спортивних організацій» комунікація між клубами істотно налагодилося. Ми краще один одного розуміємо, ми краще готуємося до заходів, ми краще задовольняємо потреби учасників, а учасники ще краще готуються. Тому я думаю від цього виграє тільки запорізький спорт і городяни, які приходять з ним знайомитися.

 

-Що нового було на «Ярмарку спорту-2017»

 

– У нас з’явилася нова традиція – вітати хрещеників «Ярмарку спорту». Це ті діти, які приходять на ярмарок, знайомляться зі спортом. Йдуть в клуби і потім ми їх зустрічаємо на наступному «Ярмарку спорту» вже як спортсменів з якимось результатами. І ми з задоволенням будемо відзначати таких дітей, вітати. І чим буде їх більше, тим краще.

 

– Які колективи вам особисто запам’яталися найбільше?

 

– В цьому році було дуже багато видовищних виступів з нових це спорт-клуб «Sky Hall», з постійних учасників – «Street workout kings» він стабільний в своїх виступах. Клуб історичного фехтування «Стезя» завжди привертає багато уваги. Але насправді можна довго перераховувати, тому що всі учасники були дуже добре підставлені!