Антон Карнаух: «Ярмарок спорту-2018» пройде на більш високому рівні»

karnauh18
Продовжуємо згадувати круглий стіл «Ярмарок спорту: сьогодення й перспективи», що відбувся минулої суботи. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю керівника правління АСО, голови правління СК «ХортА» Антона Карнауха.

 

ХОЧЕМО СТВОРЮВАТИ БАЗУ «ЯРМАРКУ СПОРТУ»

 

Ми хочемо, щоб «Ярмарок спорту 2018» пройшла на більш високому рівні, тому зібрали цей круглий стіл. Хочемо обговорити питання які хвилюють наших учасників, крім того до нас прийшли представники влади, донорських організацій. Тема грантів на сьогоднішній день дуже актуальна. Ми хочемо найближчим часом провести тренінг з проектного менеджменту. Це дуже важливе питання, яке всіх цікавить. Ми хочемо створювати базу «Ярмарку спорту» та матеріальну в тому числі, для того щоб популяризувати спорт як в місті, так і в області.

 

ЗА ТРИ «ЯРМАРКИ СПОРТУ» ОБ’ЄДНАЛИ БІЛЬШЕ 80 КОЛЕКТИВІВ

 

За три «Ярмарки» у нас взяло участь близько 80 спортивних клубів. З кожним роком до нас додаються нові учасники, і ми цьому раді. Та запрошуємо всіх бажаючих приєднатися. Завдяки «Ярмарку спорту» з’явилася асоціація спортивних організацій. Це стало основою, яка дозволяє нам об’єднуватися, вирішувати питання не тільки «ЯС» але і питання Які виникають в членів Асоціації.

 

«ЯРМАРОК СПОРТУ-2018» ПРОЙДЕ НА БІЛЬШ ВИСОКОМУ РІВНІ

 

У нас був прекрасний досвід минулорічної «Ярмарку» з «Фестивалем сім’ї» – це дуже великий захід, наше партнерство дозволило нам збільшити кількість гостей в три рази. В цьому році і «Фестиваль сім’ї» та «Ярмарок спорту» сповнені нових ідей. У нас будуть дуже цікаві гості. Завдяки цьому партнерству, нових ідей «Ярмарок спорту-2018» пройде на більш високому рівні.

 

СЬГОДНІ НЕОБХІДНО ПРИДІЛЯТИ УВАГУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ СПОРТУ

 

Наша головна мета – популяризація спорту і здорового способу життя. Ми були нещодавно на тренінгу, де наводилася цифра що в країнах Європейського союзу в спорті задіяний людей на 20-40% більше, ніж в Україні. Ця цифра говорить нам про те, що популяризація спорту дуже важлива і цьому потрібно приділяти увагу. Ми пропонуємо для цього «Ярмарок  спорту» – це захід популяризує і спорт і клуб, дозволяє запорожцям вибрати фізичну активність себе до душі.