Антон Карнаух: «Ярмарок спорту» досягнув свого максимуму за кількістю учасників »

karnauh

 

2 червня в Запоріжжі відгримів четвертий  «Ярмарок спорту». Підсумки цього масштабного фестивалю підбиває ініціатор його проведення, голова Асоціації спортивних організацій, голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух.

 

– Чим відрізнявся четвертий  «Ярмарок спорту» від трьох попередніх?

 

– Основна відмінність цього «Ярмарку спорту» в тому, що було колективів в тричі більше. Участь в ярмарку взяло 120 колективів, які підготували понад 60 показових виступів, також діяло близько 40 інтерактивних локацій, майстер-класів, відкритих тренувань. Крім того вперше в рамках ярмарку було проведено чемпіонати які передбачали від 300 учасників і більше. А фітнес фестиваль зібрав понад 500 учасників. Тому нинішній «Ярмарок спорту» вийшов таким масштабним.

 

– Як оціните рівень проведення фестивалю, чи все вдалося?

 

– Порадували дуже хорошою підготовкою організатори чемпіонатів. Потішило, що участь у ярмарку взяли нові види спорту і фізичної активності, такі як американський футбол, полденс, унікальні японські єдиноборства, багато змішаних єдиноборств, заснованих на традиційних школах бойових мистецтв. Октагон на нашому фестивалі було задіяно вперше. І ми побачили, що змішані єдиноборства це вид дуже видовищний дуже подобається глядачам, і ми відзначили на цій локації великий ажіотаж. Так само дуже порадувало, що активність з боку дітей була велика, ми роздали всі подарунки найактивнішим учасникам «Ярмарку спорту», дуже переживали що не вистачить але на щастя вписалися.

 

– Чи буде п’ятий «Ярмарок спорту». І чим можна здивувати Запоріжжі після четвертого?

 

– Після четвертого ярмарку дуже важко говорити про п’ятий, але він однозначно буде! Можу сказати одне, ми не будемо ставити рекорди в кількісних показниках, ми будемо працювати над якістю виступу і організації заходу. Ми, напевно, досягли максимуму за кількістю колективів, немає сенсу робити більше учасників. Тепер будемо займатися тим, щоб колективи краще готувалися і ми краще готувалися прийняти ці колективи.