Денис Калінін: «В районі таких умов у нас ще ніде не було»

DSC_1681

 Реалізація проекту «Парасолька» не була б можливою без підтримки місцевої влади Василівського району. В лютому спортивний клуб «ХортА» підписав меморандум про співпрацю з районною радою і керівництвом центральної лікарні.  Спільна робота виявилася продуктивною – в лікарні з’явилася нова палата для малят, від яких відмовилися батьки, а позитивний приклад надихнув місцеву владу продовжити ремонт у дитячому відділенні лікарні, на що вже виділено 190 тисяч гривень з районного бюджету.

 

Докладніше про реалізацію проекту розповідає голова Василівської рійної ради Денис Калінін.

 

На рік припадає таких дітей п’ять – шість

 

В лютому в районну раду звернувся керівник спортивного клубу «ХортА» Антон Карнаух, який відомий  в районі тим, що активно підтримує спорт і участь наших представників на всеукраїнському і міжнародному рівні. Він виступив з пропозицією щодо реалізації спільного проекту по здійсненню капітального ремонту однієї з палат для розміщення тут кинутих дітей.

Нажаль статистика демонструє що на рік припадає таких дітей п’ять – шість, їм по кілька місяців доводиться жити тут постійно, і бути на утриманні в нашій районній лікарні. Тому створення для них комфортних умов дуже важливе.

 

Для реалізації проекту не залучалися бюджетні кошти

 

Цікава була ідея, що для реалізації проекту не залучалися бюджетні кошти. Це цілком підтримка благодійних фондів, окремих громадян. «ХортА» вміє працювати  в цьому напрямку і залучати небайдужих людей.

 

В  районі таких умов у нас ще ніде не було

 

Дякуємо дуже благодійному фонду «Парасолька» і спортивному клубу «ХортА» за підтримку. Для нас це перший такий досвід і я можу точно сказати, що в районі таких умов у нас іще ніде не було! На є до чого прагнути!

 

 

Вирішили виділити кошти для продовження ремонту дитячого відділення

 

Ми були зацікавлені в такому результаті. І це нас підхлеснуло – депутати районної ради прийняли рішення додатково виділити бюджетні кошти для продовження ремонту дитячого відділення. Створення більш комфортних умов для перебування тут дітей, які лікуються, придбання нового інвентарю.