Голосуй та підтримай Карину Колесник у конкурсі «Спортивна гордість Запоріжжя»

 

kolesnikЗа ініціативи Асоціації спортивних організацій, стартував новий масштабний проект – щоквартальна регіональна премія «Спортивна гордість Запоріжжя». Мета конкурсу – визначити кращих спортсменів і тренерів  регіону, за результатами виступів у кожному сезоні (зима, весна, літо, осінь), та розповісти про них громадськості, тим самим популяризуючи спорт і здоровий спосіб життя.

Переможців обиратимуть у чотирьох номінаціях. В одній з них, під назвою «Спортивна слава Запоріжжя», де представлені спортсмени неолімпійських видів спорту, на перемогу претендує вихованка спортивного клубу «ХортА», дворазова чемпіонка світу, дев’ятиразова чемпіонка Європи, Майстер спорту України міжнародного класу Карина Колесник!

Дівчину відзначено за золото і срібло Кубка Європи з сумо, та три золті медалі чемпіонату України, здобуті цієї зими!

Дуже просимо кожного з вас підтримати Карну у голосуванні вболівальників, віддати свій голос можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Дуже пишаємось, що успіхи нашої спортсменки, вихованки СК «ХортА” не залишилися непоміченими, і переконані – ця працьовита і талановита дівчина гідна почесного звання «Спортивна слава Запоріжжя»! Просимо Вас  підтримати Карину в голосуванні – давайте покажемо всім дружбу і взаємодопомогу василівського спорту!