Гостювали на “Зеленому татамі”

зеленое татами (5)

Голова правління спортивного клубу «ХортА» Антон Карнаух  від імені Асоціації спортивних організацій (АСО)  взяв участь у заході членів АСО, клубу кіокушин карате «Борисфен» – «Зелене татамі». Свято спорту, здоров’я і східних єдиноборств об’єднало більше сотні юних спортсменів, їх батьків та гостей.

зеленое татами

Продуктивне тренування на свіжому повітрі, конкурси і спортивні розваги для дітей, чудова нагода познайомитися та провести час разом – все це подарував сьогоднішній захід тим, хто завітав на Туристичний пляж острова Хортиця.

 

зеленое татами (2)

 

-Ми окрім тренувань часто проводимо час в такому форматі – ходимо в походи, збираємося на природі, намагаємося розвиватися різнобічно, – розповідає керівник клубу кіокушин карате «Борисфен» Андрій Свиридовв цьому році хотіли спочатку провести такий захід своїм клубом, потім до нас захотіли приєднатися наші друзі, і ми вирішили розширити формат – зробити свято спорту і здорового способу життя. Сьогодні є гості з Мелітополя, Пришиба, представники секції тхеквондо, айкідо, ну і звичайно різні клуби карате.

зеленое татами (3)

 

Аби заохотити малечу до подальших занять АСО подарувала клубу «Борисфен» інвентар для тренувань. Переконані, він допоможе вам у вашій плідній роботі.Раді, що у родині АСО з’явилися такі активні учасники. Зичимо успіхів, і до зустрічі на черговому «Зеленому татамі».

зеленое татами (1)

 

-Ми завжди дуже раді таким активним організаціям. Сьогодні самі прийшли сюди з сім’ями, провели чудово час на природі, займаючись спортом. Ми бачимо, що в Запоріжжі прокидається спортивна активність. І цей захід особливо подобається, тим що він збирає не тільки дітей, але й батьківський комітет. І це вже формується та здорова сім’я, яку ми хотіли б бачити, – зазначив представник Асоціації спортивних організацій, глава правління спортивного клубу «ХортА» Антон Карнаух

зеленое татами (6)