Хокей у Запоріжжі – відновлення традицій

2Улюблений багатьма зимовий вид спорту отримав новий поштовх для розвитку в Запоріжжі. Розпочалося все з групи батьків, які об*єднали своїх дітей у невеличку хокейну команду. Тепер це – дитячо-юнацький хокейний клуб «Білі ведмеді», який проводить свої тренування на кризі льодового манежу «Метелиця».

. На сьогодні юні хокеїсти знаходяться під опікою спортивного клубу «ХортА» (голова правління – Антон Карнаух).  Батьківським комітетом знайдено спільну мову з керівництвом «Метелиці» – керівник Віталій Олійник  виділив зручний час для тренувань і пішов на значні поступки щодо оренди майданчика. Також в стадії вирішення – питання з екіпіруванням для спортсменів, тож найближчим часом з батьків буде знято цю важку для сімейного бюджету статтю видатків.1-65

«Двері» колективу відкриті для дітей віком від п*яти до п*ятнадцяти років. В найближчих планах – створення команд за віковими категоріями, які братимуть участь у змаганнях першості України.  Тренування проводить досвідчений тренер Ігор Симоненко, який свого часу виступав за команди майстрів.

Хокейний клуб «Білі ведмеді»

ЗАПРОШУЄ

Долучатися до занять цим чоловічим видом спорту!

Телефони батьківського комітету:

095-121-6776 (Голова батьківського комітету Олександр Олександрович Носок )

067-98-85-386 (Марина Анатоліївна)

063-304-60-99 (Юлія Миколаївна)