“ХортА” відвідала вихованців матвіївського інтернату

matveevka (44)Один з пріоритетних напрямків роботи Асоціації спортивних організацій, одиним з засновників якого є спортивний клуб “ХортА” – благодійність. Ентузіасти не лише ведуть  активну діяльність за для  розвитку спорту та популяризації здорового способу життя в регіоні, а й чимало  допомагають дитячим та вихованим закладам.

 

Знайомство Асоціації з  Матвіївською загально-освітньою санаторною школою інтернатом, що у Вільнянському районі Запорізької області, розпочалося кілька років тому. Члени Асоціації надали матеріальну допомогу, у вигляді інвентарю, секції кікбоксингу, що працює при інтернаті. Так зав’язалася міцна дружба – тепер члени Асоціації  часті гості у Матвіївці. Сьогодні у місцевій школі-інтернаті навчається майже дві сотні дітей, з проблемами верхніх дихальних шляхів. Ще сотня малят відвідує п’ять груп дитячого садочка при інтернаті.

 

matveevka (36)В гості до вихованців інтернату завітала солідна делегація представників АСО – президент Української ліги боксерських клубів у Запорізькій області  Віталій Синяков, віце-президент УЛБК Роман Рудюк,  голова правління спортивного клубу «ХортА» Антон Карнаух, члени Асоціації спортивних організацій Владислав Ковпак та Ярослав Бердніков, віце-президент запорізької обласної федерації важкої атлетики Анатолій Орлов,  керівник фонду підтримки та розвитку спорту Альберт Смирнов. Сприяння у поїздці надала Асоціації запорізька облдержадміністрація, за що члени організації висловлюють подяку першому заступнику голови ЗОДА Дмитру Давтяну.

 

Свій візит до матвіївської школи-інтернату представники асоціації спортивних організацій розпочали з вихованців дитячого садочка. Гості в доступній формі розповіли малечі про користь занять спортом  і здоровий спосіб життя, та вручили дітям солодкі подарунки. За що малята віддячили візитерам зворушливими  віршами.

matveevka (42)

Потім на гостей чекали учні молодших класів. З ними розмова вийшла більш змістовною – члени Асоціації розказали школярам про свої види спорту. Так Анатолій Орлов – розповідав про важку атлетику, Антон Карнаух – про сумо, Віталій Синяков – про бокс, Владислав Ковпак – про кікбоксинг. Аби заохотити дітлахів до занять спортом, члени АСО подарували інтернату новенький спорт інвентар – футбольні, баскетбольні,  волейбольні м’ячі, й інше спортивне спорядження. Не забули і про солодощі.

 

–  Діти жваво реагують на такі візити. І ми всіляко намагаємося розвивати всі види спорту у нас в школі. Плануємо ще більше дітей залучати до спортивних ігор, змагань. Такі зустрічі дуже допомагають – діти уважно слухають, намагаються наслідувати спортсменів. Візити представників Асоціації допомагають нам розвивати спорт в школі ! – зазначила директор Матвіївської школи-інтернату Наталя Гончаренко.

 

 

matveevka (4)– Емоції переповнюють,  коли дивишся в ці обличчя дітей, які раді нам. І це велике щастя, що ми сьогодні сюди приїхали. Ми тут в рамках спільного проекту Асоціації спортивних організацій і обласної державної адміністрації, в особі Дмитра Олександровича Давтяна. Приїхали привезли спортивний інвентар. Крім цього, звичайно ж – ще солодкі подарунки, – ділиться враженнями президент української ліги боксерських клубів в Запорізькій області Віталій Синяков, – Окремо хочу подякувати керівництву інтернату за ті чудові умови, які тут створені. І за ту освіченість, і культуру, яку вони дають дітям. Я насправді був сьогодні здивований!

 

– Вже третій рік ми приїжджаємо в цей інтернат до діток з метою популяризації здорового способу життя, спорту, хочемо закликати дітей займатися спортом, дотримуватися режиму, робити ранкову зарядку. Цього разу ми привезли спортінвентар, ну і звісно дітям цукерки. Ми сюди постійно їздимо, і будемо надалі приїжджати, – каже глава правління СК «Хорта» Антон Карнаух, – Соціальна робота важливий аспект роботи Асоціації спортивних організацій. Ми їздимо в кілька інтернатів, більш того в цьому році починаємо ще один масштабний проект – «Парасолька». Ми стартуємо з Василівського району, де в районній лікарні зробимо палату у пологовому відділені для дітей, від яких відмовилися батьки. Тому що Асоціація спортивних організацій це не тільки спорт, це ще й моральні цінності, тому ми рухаємося в декількох напрямках.

 

Більше фото шукайте в нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ