День фізичної культури і спорту у Василівці

den-sportu

 

«ХортА» візьме участь у масштабному святкуванні Дня фізкультури і спорту у Василівці

Цих вихідних Україна відзначатиме День фізичної культури і спорту. Масштабний захід з цієї нагороди відбудеться і у Василівці. 9 вересня за ініціативи міської та районної рад, і підтримки спортивного клубу «ХортА», на стадіоні ФОК «Таврія» пройде яскраве свято спорту та здорового способу життя.

 

У програмі заходу футбольний матч між командами ветеранів Василівського району, змагання з волейболу, настільного тенісу, футболу 3Х3 серед учасників від 16 років, та футбольні конкурси для найменших василівців. Змагання стартують з 9-ї ранку. А о 13-й буде підбито їх підсумки, та відбудеться нагородження переможців, а також з нагоди День фізичної культури і спорту урочисто відзначать  кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту та спортивних меценатів. В рамках цього своїх кращих представників відзначить цінними подарунками і СК «ХортА». Крім того, спеціальний сюрприз наш клуб підготував абсолютно для всіх учасників спортивного свята – після урочистостей всіх присутніх частуватимуть смачною шурпою.

 

Отже чекаємо жителів Василівського району 9 вересня на стадіоні ФОК «Таврія». Разом  доведемо, що наш край – найспортивніший в регіоні!!!