«ХортА» взяла участь у четвертому «Ярмарку спорту»

20180602_135730

 

2 червня у Запоріжжі відбувся четвертий «Ярмарок спорту». Цього року фестиваль, що проходить під гаслом «Обери свій спорт», вийшов на рекордний масштаб, зібравши сто спортивних клубів, федерацій та колективів з усієї області.

20180602_140936

Незмінним учасником та співорганізатором всі чотирьох «Ярмарків спорту» є наш клуб «ХортА». Цього року ми представляли Василівку на святі у новому форматі – не лише провели показові витупи від наших грацій зі школи естетичної та художньої гімнастики «Irida», а й організували чемпіонат з сумо. Участь у змаганнях з японської боротьби взяли юні спортсмени  2005-2008 років народження з клубу «ХортА», а також енергодарської ДЮСШ під керівництвом Станіслава Тілініна. На дахьо, що розстелили простонеба у парку «Дубовий гай», юні спортсмени демонстрували свою майстерність, на радість численним глядачам. Додаткової мотивації сумоїстам надавала зіркова гостя – дворазова чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка Європи з сумо Карина Колесник, яка цього дня допомагала своєму наставнику Роману Білці, судити ці змагання.

IMG_9369

Наприкінці «Ярмарку спорту» вихованці «Хорти» отримали спортивні подарунки від партнерів свята, за активну участь у фестивалі. Крім того голова спортивного клубу «ХортА» Антон Карнаух в урочистій атмосфері вручив Карині Колесник посвідчення майстра спорту міжнародного класу та цінний подарунок.

GY9A7483

 

Додому наш клуб повертався переповнений враженнями та емоціями. Однозначно можна сказати, що свято вдалося!

20180602_140825