«Irida» блискуче виступила на Кубку Запорізької області з естетичної гімнастики

irida

Сьогодні у Запоріжжі на базі спортивного комплексу Класичного приватного університету відбувся відкритий Кубок області з естетичної гімнастики. Участь в змаганнях, які відкривали новий сезон у цьому виді спорту, взяли близько двох сотень спортсменок  із Запорізької та Сумської областей.

irida-1 (2)

Блискуче виступили на обласному турнірі  вихованки  КЗ ФОК «Таврія», представниці спортивного клубу «ХортА» – колектив «Irida». Тренери Ольга Запорожець та Марина Костенко привезли на Кубок області п’ять команд з Василівки і Дніпрорудного. І всім нашим юним граціям вдалося стати медалістками змагань!

irida-1 (1)

Перші місця посіли команди дівчат 4-6 років – «Irida child» та «Irida kinder».

«Срібло» завоювала команда 6-8 років  «Irida baby», яка вперше виступала у цій віковій категорії.

«Бронзовими» призерками Кубку області стали команди «Irida gold» (8-10 років) та «Irida» (10-12 років), відзначимо що для найстарших дівчат це був перший виступ  на змаганнях подібного рівня.

irida-1

За словами Ольги Запорожець, виступами всіх своїх підлеглих тренери задоволені, адже дівчата презентували на Кубку області абсолютно нові програми, і як показав результат – впоралися с ними чудово. А вже найближчим часом команда «Irida baby» вирушить на чемпіонат України, який 16-17 грудня відбудеться в Харкові.

Спортивний клуб «ХортА» вітає дівчат та їх тренерів з чудовим початком нового сезону. Бажаємо, щоб весь сезон був таким же успішним та щедрим на медалі. Пишаємось вами!