Іван Солодкін став переможцем Всеукраїнського турніру з боротьби

solodkinУ Бердянську відбувся Всеукраїнський Турнір з вільної боротьби В.Федоренка. Участь у змаганнях взяли близько 300 борців з усієї України. В тому числі і  василівцькі борці, вихованці СК «ХортА» та КЗ ФОК «Таврія» під керівництвом Романа Білки та Олексія Зинов’єва.

Золото змагань зумів вибороти наш борець Іван Солодкін! У ваговій категорії 44 кг хлопець виграв чотири зустрічі! Ще один вихованець василівської школи боротьби, Данило Дрожин, здобув срібну нагороду у вазі 85 кг.

За крок від нагороди зупинилися Артем Маслов та Артем Шибіший, які програли у поєдинках за бронзу. Після першого коле завершив змагання Влад Іванісов.

Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом в Бердянську, та зичимо успіхів на турнірі у Скадовську. Адже цими днями наші юні борці знов вирушили на змагання – першість ФСТ «Колос».