Карина Колесник стає п’ятою на чемпіонаті Європи

kolesnik-borba

У Сараєво завершила свій виступ на кадетському чемпіонаті Європи вихованка клубу «ХортА» Карина Колесник. Нагадаємо, вчора у ваговій категорії 60 кг вихованка ЗТУ Романа Білки провела три поєдинки – два з яких переконливо виграла з рахунком 12:1 та 10:0, та поступившись у пвфіналі суперниці з Естонії, вирушила боротися за бронзу континентальної першості.

Суперницею Карини в поєдинку за третє місце стала румунка Аміна Капєзан. Наша спортсменка впевнено почала зустріч, заробивши шість балів. Опонентка зуміла відквитати чотири. Перевага все одно була на боці Карини 6:4.  Та не останніх секундах Колесник припускається прикрої помилки, яка коштує їй медалі чемпіонату Європи – пропускає дію, і рахунок стає рівним 6:6. За останньою дією перемогу здобуває румунка.

-В мене нема слів! – коментує цю зустріч наставник Карини Роман Білка, – Вона ж вела 6:0, потім 6:4. Але пропустила останню дію, залишалося протриматися лише одну секунду час був вже 3.59, та програла. Зі своїм потенціалом вона мала б бути у першій трійці. Карина вміє дуже добре атакувати, але вона цього не зробила.

Таким чином Карина Колесник посідає п’яте місце чемпіонату Європи. Нагадаємо, минулого року вихованка «Хорти» була сьомою на континентальній першості. Тож сподіваємось, що наступного разу наша спортсменка вже точно дістанеться призової трійки.

Відеозаписи усіх поєдинків Карини Колесник шукайте на нашій сторінці у Facebook.