Медалісткам кубка України з боксу – подарунки від СК «ХортА»

Захваченный кадр 1Сім медалей здобули запоріжанки на чемпіонаті України з боксу, що відбувся у Кривому Розі. З цією перемогою в школі вищої спортивної майстерності наших спортсменок урочисто привітала спортивна громадськість та представники обласної та міської влади.

На цій зустрічі дівчата почули чимало приємних слів від начальника управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської влади Павла Бланка, директора ШВСМ Олексія Гацулі, керівників спортивних організацій, що вони представляють.

Захваченный кадр 4 Не обійшлося без цінних подарунків, якими дівчат порадували Українська ліга боксерських клубів та спортивний клуб «ХортА». Переможниця чемпіонату України серед юніорів Ольга Шалімова, срібний призер Єлизавєта Косенко та володарки бронзових медалей Надія Рєзніченко та Валерія Семенченко отримали дипломи, квіти та нові комплекти боксерських рукавичок.

-Наші спортсменки в черговий раз продемонстрували високий клас боксу, говорить президент Запорізької обласної організації Української ліги боксерських клубів Віталій Синяков. – ми дуже задоволені тим, що вони можуть здобувати медалі не гірше за чоловіків.

Захваченный кадр 3 Для спортивного клубу «ХортА» жіночий спорт – один з головних напрямків діяльності.

-Жіночий напрямок в усьому чудовий, – ділиться думкою голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух. – У нас є і жіноче сумо, і жіночий бокс. Мені приємно, що жіночий спорт розвивається.

Цим результатом наші дівчата підхопили темп, встановлений запорізькими боксерами минулого року. Захваченный кадр 5Нагадаємо, що кращим боксером 2015-го в Україні було визнано Геворга Манукяна, чиє становлення як боксера відбулося в запорізькій ДЮСШ № 6. За досягнення вихованця його першому тренеру – Геннадію Щедріну – перед Новим роком було присвоєно високе звання Заслуженого тренера України. І саме на цій зустрічі наш відомий наставник отримав посвідчення і значок з рук начальника спортивного управління міської ради Павла Бланка. І подарунок – від спортивного клубу «ХортА» і Української ліги боксерських клубів.