Нагородили кращих боксерів 2017 року

box_nagrСьогодні у залі засідань Запорізького Класичного приватного університету відбулася звітна конференція Запорізької міської федерації боксу. Підсумки роботи громадської організації за рік підвів Президент міської федерації – Владимир Сосуновский. Він звітував перед тренерами і громадськими організаціями про виконану роботу протягом 2017 року. Серед почесних гостей конференції були і члени правління Асоціації спортивних організацій – голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух та голова ГО «Трап» Інна Пенчук, які протягом року активно співпрацювали з міською федерацією боксу.

 
За підсумками 2017 року відзначили перспективних спортсменів та тренерів. Фінансові нагороди та пам’ятні подарунки від голови правління СК «ХортА» Антона Карнауха, президента Української ліги боксерських клубів у Запорізькій області Виталія Синякова та президента міської федерації боксу Володимира Сосуновського отримала низка фахівців. Серед яких – «Кращий молодий боксер 2017 року у Запоріжжі» Артур Давиденко, та його наставник Андрій Комаров, тренери Володимир Власенко, Іван Гринь, Артем Чередниченко.

Антон Карнаух відзначив активну роботу міської федерації боксу у 2017 році, побажав спортсменам і тренерам нових звершень у наступному році, та пообіцяв й надалі підтримувати боксерську спільноту Запоріжжя.