Представник СК «ХортА» стажується в японському імператорському клубі сумо

 

sokolovskiy21-річний представник СК «Хорта», Сергій Соколовський з Мелітополя стажується в японському імператорському клубі сумо.

 

“За 70 років – це перший і єдиний спортсмен з України, який потрапив в імператорський клуб Японії !, – каже його тренер Руслан Куксов, – Сергій буде там тренуватися. І це гріє нам душу – молодий хлопець з Мелітополя потрапив в імператорський клуб, для нас це дуже серйозне досягнення.

Я дуже пишаюся, що ми виховали цю людину. А адже в Мелітополі його не дуже то і знали. Хоча він – Майстер спорту України міжнародного класу, неодноразовий переможець і призер чемпіонатів України, Європи та світу. Він 14 разів виграв чемпіонат Європи, виграв все, що можна виграти, і тому тут перспектив для себе не бачив “.

 

Сумо мелітопольський спортсмен захопився в 2014 році, встигнувши заробити звання майстра спорту України міжнародного класу, неодноразово ставав переможцем і призером чемпіонатів Європи, України та світу.

 

При зростанні 198 см сумоїст важить близько 170 кг. Як каже Сергій, його раціон харчування особливо не відрізняється від всіх інших, але поїсти він любить.