СК «ХортА» відкриває «Парасольку» над немовлятам-сиротами

Логотип_утверждОдин з важливих напрямків діяльності спортивного клуб «ХортА»,  окрім розвитку спорту  – благодійність. Цього року клуб  розпочинає реалізацію масштабного проекту «Парасолька», спрямованого на допомогу немовлятам, яких батьки покинули при народженні.

 

За ініціативи спортивного клубу, в особі голови правління Антона Карнауха, у василівській районній лікарні з’явиться сучасна палата для малят, які змушені перебувати у дитячому відділенні районної лікарні через те що від них відмовились батьки.

 

В рамках проекту планують зробити реконструкцію та переобладнання палати, аби маленькі сироти з перших днів свого життя могли знаходитися у комфортних умовах. Також координаційна рада «Парасольки» візьме шефство над цією палатою, щоб у подальшому забезпечувати малят речами першої необхідності. До проекту ініційованого «Хортою» вже готові  долучитися інші громадські та спортивні організації, і окремі громадяни, розповіла куратор проекту «Парасолька» Ірина Лосєва.

 

Ініціативу радо підтримали у Василівському районі. Сьогодні голова правління  СК «ХортА» Антон Карнаух, Василівська районна рада Запорізької області в особі Дениса Калініна, та Комунальна установа «Василівська центральна районні лікарня» в особі головного лікаря Валерія Сапи, підписали тристоронній Меморандум про співпрацю. Згідно з Меморандумом, сторони зобов’язуються об’єднати зусилля за для реалізації цього проекту.

 

-В цьому році ми починаємо ще один масштабний проект – «Парасолька». Ми стартуємо з Василівського району, де в районній лікарні зробимо палату у пологовому відділені для дітей, від яких відмовилися батьки. Адже спортивний клуб «ХортА» це не тільки спорт, це ще й моральні цінності, тому ми рухаємося в декількох напрямках, – зазначив голова правління СК «ХортА» Антон Карнаух.