СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ХОРТА» С ДРУЗЯМИ В ГОСТЯХ У БОКСЕРІВ МАТВІЇВСКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

СПОРТИВНЫЙ КЛУБ «ХОРТА» С ДРУЗЬЯМИ В ГОСТЯХ У БОКСЕРОВ МАТВЕЕВСКОЙ ШКОЛЫ ИНТЕРНАТА
СПОРТИВНЫЙ КЛУБ «ХОРТА» С ДРУЗЬЯМИ В ГОСТЯХ У БОКСЕРОВ МАТВЕЕВСКОЙ ШКОЛЫ ИНТЕРНАТА

В цей навчальний заклад для дітей-сиріт представники спортивної громадськості приїхали не випадково. Адже тут вже понад десять років діє клуб боксу та кік-боксингу. Його вихованці здобували медалі і на чемпіонатах України. Достатньо сказати, що матвіївська школа-інтернат для дітей-сиріт пишається десятьма майстрами спорту. Саме тому дітей-безбатченків приїхали привітати з Новим, 2016 роком представники спортивного клубу «ХортА» з дружньою організацією – Українською лігою боксерських клубів.

-Підтримка спорту, підтримка дітей в спорті, я вважаю, блага справа, яка створює доробок на майбутнє, – вважає голова правління спортивного клуб «ХортА» Антон Карнаух.Захваченный кадр 5

Спортивний клуб «ХортА» і Українська ліга боксерських клубів не вперше приїздять до Матвіївки. І завжди – з подарунками.  Цього разу юні боксери отримали черговий комплект екіпірування – шоломи і рукавички, а також безліч солодощів до Нового року.

-Подивилися в щасливі обличчя дітей, – говорить президент Запорізької обласної організації Української ліги боксерських клубів Віталій Синяков. – Сподіваємось, нас ще запросять, і ми влаштуємо цю зустріч в дещо іншому форматі. Зрозуміло, також приїдемо не з порожніми руками.