Василівка чекає на «Веселі старти» та відкриття нового футбольного поля

veseli-starty (3)

 

14 червня на стадіоні КЗ «ФОК« Таврія »міста Василівка відбудуться традиційні районні змагання «Веселі старти ». Цей захід серед дітей 1-4 класів загальноосвітніх навчальних шкіл Василівського району, традиційно проводять КЗ ФОК “Таврія” та спортивний клуб «ХортА», для популяризації спорту, здорового способу життя та Олімпійського руху в Україні. Цього року участь у «Веселих стартах» візьмуть учні молодших класів трьох шкіл Василівки, та однієї зі Скельок.

 

Гасло змагань – «Від веселих стартів – до олімпійських вершин». А головна мета – залучення дітей до фізичної культури, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнів.

 

Особливістю цьогорічних «Веселих стартів» стане відкриття на території КЗ ФОК «Таврія» нового футбольного поля зі штучним покриттям, розміром 22 на 42 метри, яке було створено спільними зусиллями обласної і районної влади та Мінрегіону України.

 

Урочиста частина заходу стартує о 10-й ранку. Потім школярі розпочнуть змагання в рамках «Веселих стартів». А наприкінці свята на всіх учасників за традицією чекає морозиво від спортивного клубу «ХортА».