Василівка з розмахом відзначила День фізичної культури і спорту

den_sportu_18 (4)

 

В другу суботу вересня Україна відзначає День фізкультури і спорту. За традицією цього дня центром подій у Василівці стає фізкультурно-оздоровчий комплекс «Таврія», де місцеві жителі активно і спортивно відзначають це свято. den_sportu_18 (10)Цього року більше двох сотень василівців зібралися на території ФОК аби позмагатися та весело провести час разом зі своїми родинами.Відкрили змагальну програму юні футболісти 2009-2010 років народження. Перемогу у  змаганнях, участь в яких взяли три колективи, одержали гості з села Приморське.

den_sportu_18 (4)

Потім в боротьбу вступила молодь – чотири команди сперечалися у популярному напрямку футболу 3х3. Перше місце посіла василівська команда «Тавричеськ».

den_sportu_18 (6)

Далі мірялися силами ветерани – змагалося 4 команди вікової групи 45+. Знов фортуна була на боці василівців – перше місце у команди «Таврія-ветеран».

den_sportu_18 (11)

Так само не віддали перемогу господарки і в змаганнях з волейболу серед жінок, що тривали у приміщенні ФОК – кращою з поміж трьох команд стала місцева «Тавричанка».

den_sportu_18 (12)

У настільному тенісі перемогу святкував Максим Шепель. В дартсі – Микита Тахтаров. А у змаганнях з шахів, що виявилися цього року чи не найбільш азартними і затягнулися до пізнього вечора, переміг Богдан Домбровський.

den_sportu_18 (7)

Привітати василівців з Днем фізичної культури і спорту прийшли представники міської та районної ради. Дипломами «За вагомий внесок у розвиток Василівки» нагороджені Юрій Мицик та Володимир Принь. А грамотами Василівської районної ради відзначені тренер ДЮСШ Олександр Маслов та технічний працівник КЗ ФОК «Таврія» Світлана Школова.

den_sportu_18 (1)

Наприкінці насиченого дня учасників свята спорту чекав традиційний сюрприз від спортивного клубу «ХортА» – всіх присутніх частували смачною шурпою, приготовленою на вогнищі. Після активних спортивних занять такий подарунок став у нагоді гостям свята.