Василівські борці виступають на чемпіонаті України

borba-bahmut

Цими дня у Бахмуті (Донецька область) триває чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження. Василівський КЗ ФОК «Таврія» та СК «ХортА» на змаганнях представляють троє спортсменів – Даніель Сарібекян, Данило Дрожин та Єлизавета Павліченко, під керівництвом ЗТУ Романа Білки. Допомагає наставнику лідер СК «ХортА» Карина Колесник, яка дебютує на цих змаганнях в якості помічника тренера.

 

Вже маємо перші новини з донецького килима. Єлизавета Павліченко, вистпаючи у ваговій категорії до 57 кг, нажаль програла вже у першому поєдинку. Вибила Лізу зі змагань закарпатська борчиня Кароліна Повк , яка згодом стала п’ятою на чемпіонаті України.

 

Сьогодні розпочнуться змагання для Даніеля Сарібекяна. Його першим суперником у ваговій категорії 45 кг стане одесит Георгій Казанжи. Зичимо успіхів спортсмену та тренерській бригаді!

 

Зазначимо, що змагання у Бахмуті об’єднали більш ніж 400 кращих спортсменів з 23 областей України які, окрім нагород, боротимуться за право виступити в складі національної збірної на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії, що пройде 21-30 квітня в Києві.