Вероніка Павліченко – бронзова призерка чемпіонату України

pavlichenko

Вдало стартували юні василівські борці на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження, який цими днями приймає Бердянськ.

Першими змагалися на килимі приморського міста дівчата.

У ваговій категорії 28 кг наша 10-річна Вероніка Павліченко у стартовій зустрічі програла минулорічній чемпіонці України, 12-річній Єлизаветі Кулаковській з Житомира. Кривдниця згодом підтвердила клас, знов виборовши титул чемпіонки України. Це дозволило нашій Вероніці пройти до втішного фіналу. Тут вже вихованка КЗ ФОК «Таврія» та СК «ХортА» продемонструвала волю до перемоги і бойовий характер, та в красивому поєдинку здолала представницю Київщини, Євгенію Друзенко, таким чином здобувши бронзову медаль чемпіонату України!

Ще одна юна василівська борчиня Олександра Коваленко у вазі 39 кг, нажаль, поступилася на стадії 1/8 представниці Донеччини, і вибула з боротьби за медалі.

Завтра на килим вийдуть наші хлопці. Відео трансляцію чемпіонату України можна дивитися за цим ПОСИЛАННЯМ

А результати національної першості шукайте ТУТ.