Відкриття палати для новонароджених сиріт

17975983_1835870263403187_636400054_o

 

Світ не ласкавий до цих малят з перших секунд життя – їх не зустрічає щаслива посмішка батьків та захоплені погляди рідних. А замість міцних маминих обіймів вони вирушають у самотність лікарняної  палати. Адже вони – безбатченки, покинуті у пологовому відділенні.

 

Історія двох братів, від яких матір відмовилася при народженні привернула увагу представників спортивного клубу «ХортА». Відвідавши малят у лікарні, ми жахнулися умовам, в яких знаходяться маленькі сироти – старенька холодна палата, санвузол без води, хисткі меблі. Ця ситуація торкнула нас за живе, тому вирішили будь що створити малятам належні умови з перших днів життя.

 

За ініціативи клубу «ХортА» було створено благодійний фонд «Парасолька» «Парасолька», який очолила лікар-офтальмолог Ірина Лосєва . Спільними стараннями нашого клубу та цієї завзятої дівчини було оголошено збір коштів, та вдалося зробити повну реконструкцію палати. Ми щиро дякуємо всім хто відгукнувся  на прохання про допомогу, і не лишився осторонь великої біди цих маленьких людей.

 

Вже цієї п’ятниці у Василівській районній лікарні відбудеться офіційне відкриття відремонтованої палати для дітей, який батьки покинули у пологовому відділенні. Тут постійно перебуває 2-3   новонароджених сироти, і вони мають право на гідні умови з перших хвилин свого життя. Якщо в них немає батьків, це не означає що вони нікому не потрібні!

 

Надалі «Парасолька» бере шефство над цією палатою, і буде забезпечувати малят речами першої необхідності – сумішами, підгузками одягом.

 

Звіт про відкриття палати чекайте вже найближчим часом. А поки, пропонуємо подивитися в якому стані знайшли  цю кімнату представники «Хорти» .