Вихованці клубу «ХортА» взяли активну участь в «Ярмарку спорту»

yarmarka

 

28 травня в Запоріжжі пройшла наймасштабніша спортивна подія цієї весни – «Ярмарок спорту». Свято зібрало в парку культури і відпочинку «Дубовий гай» понад півтисячі учасників і кілька тисяч гостей. Свої види спорту демонстрували більш сорока колективів не тільки міста, а й області. Так незмінним учасником всіх «Ярмарок спорту» є клуб «Хорта» з Василівки. Та це й не дивно, адже ідейний натхненник «Ярмарку» і головний її організатор – голова правління СК «Хорта» Антон Карнаух.

 

Цього року дружний колектив «Хорти» як завжди був не тільки учасником, але і активним помічником в проведенні свята. Ось що розповів нам член правління клубу, Заслужений тренер України з боротьби, Роман Білка.

 

– Сьогодні ми представляємо спортивний клуб «Хорта», який базується в місті Василівка. В основному це борці вільного стилю і борці сумо.

Сьогодні нас близько 160 спортсменів в «Хорті» – це не тільки борці, є ще рукопашний бій. Крім того, ми в цьому році розширилися, і відкрили відділення естетичної гімнастики. На «Ярмарку спорту» ми представляємо нашу головну гордість сумо, де у нас є чемпіони світу та Європи, а також наш новий напрямок – естетичну гімнастику.

Ми беремо участь в цьому святі з найпершої «Ярмарку спорту», такі заходи дуже важливі. Знаєте, коли приходить дитина до батьків і каже, що хоче займатися спортом, але не зрозуміло яким. А тут можна прийти, подивитися і вибрати, чим ти хочеш займатися. Для цього і потрібен «Ярмарок спорту»!