Єлизавета Павліченко стала п’ятою на чемпіонаті України

liza_pevlichenko

У місті Бахмут, Донецької області, пройшов  чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів і кадеток. У змаганнях взяли участь  460 спортсменів з 23 областей України.

Медалі розігрували серед хлопців та дівчат 2002-2003 років народження у категоріях 40, 45, 48, 51, 55, 60 кг, а також від 65 до 110 кг.

Василівський край представили на змаганнях у Бахмуті Єлизавета Павліченко, яка боролася у ваговій категорії до 65 кг. Та Заслужений тренер України Роман Білка, який також є суддею національної категорії, і обслуговував чемпіонат України в якості рефері. Зазначимо, що Роману Олексійовичу довірили відповідальну місію судити фінальні поєдинки змагань. А от Єлизаветі вийти до фіналу, нажаль, не вдалося.

Вигравши у першому поєдинку представницю Київщини, Христину Данильчук, у півфіналі Єлизавета мінімально програла харків’янці Анастасії Дрюк – та згодом стала срібним призером змагань. У поєдинку за бронзу нашій Лізі трохи не вистачило досвіду, вона поступилася Ірині Заблоцькій, з Івано-Франківської області, і у підсумку посіла п’яте місце на Чемпіонаті України.