З безцінним досвідом із Бахмута

borba-bahmut2

У Бахмуті (Донецька область) з розмахом пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження. Василівський КЗ ФОК «Таврія» та СК «ХортА» на змаганнях представляють троє спортсменів – Даніель Сарабікян, Данило Дрожжин та Єлизавета Павліченко.

За словами наставника спортсменів, ЗТУ Романа Білки, до Бахмута їхали в першу чергу за досвідом, і на медалі не розраховували. Тож справжнім сюрпризом став виступ Данила Дрожжина, який посів п’яте місце в змаганнях юнаків вікової категорії 92 кг. Василівський  борець провів чотири поєдинки – вигравши зустрічі 1/8  та 1/4  у борців з Дніпра, за вихід до фіналу поступився  майбутньому срібному призеру, львів’янину Данилові Стасюку. Невдача відправила Данила до втішного раунду, де він, нажаль, також програв, сумському борцю. Втім п’яте місце, яке просів Данило Дрожжин на національних змаганнях, дозволило йому виконати норматив Кандидата у майстри спорту України.

Добре розпочав свій виступ на чемпіонаті і Даніель Сарабікян – у вазі 45 кг першим суперником василівця став одесит Георгій Казанжи. Ведучі у першому періоді, наш спортсмен припустився помилки у наступному, і програв зустріч. Кривдник згодом програв у півфіналі, і позбавив  Даніеля шансу поборотися у втішному раунді.

Єлизавета Павліченко на цих змаганнях боролася із старшими за неї суперницями.  Виступаючи у ваговій категорії до 57 кг дівчина, нажаль, програла вже у першому поєдинку. Вибила Лізу зі змагань закарпатська борчиня Кароліна Повк , яка згодом стала п’ятою на чемпіонаті України. Втім за словами Романа Балки, в першу чергу взяв Лізу на змагання для набуття досвіду, аби подивилася як виступають старші колеги. А вже у квітні на спортсменку чекає чемпіонат України в її віковій категорії (2003-2004 р.н.) там вже очікує побачити певний результат.

Додамо, що досвіду набула у Бахмуті і ще одна відома вихованка СК «ХортА» Карина Колесник – на цьому чемпіонаті України вона виступала в якості помічника тренера, і чудово впоралася із завданням, поки ЗТУ Роман Білка працював на килимі в якості рефері.

Додамо,  що Роман Олексійович відзначив не лише надзвичайно високий рівень проведення змагань у Бахмуті, а й високий рівень національної збірної, яка була відібрана в результаті цього чемпіонату України. На думку фахівця, на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії, що пройде 21-30 квітня в Києві, Україна може сподіватися на хороший результат.