З Восьмим березня, шановні ветерани!

803Хто не пам*ятає минулого – у того немає майбутнього, говорить старе прислів*я. І це один з принципів, за якими живуть спортивний клуб «ХортА» та Українська ліга боксерських клубів. Хоча основні зусилля спрямовані на виховання підростаючого покоління, про ветеранів теж не забувають.

В Запорізькому геріатричному стаціонарі одночасно знаходяться близько тридцяти літніх людей, які залишилися самі. Співробітники закладу проводять з ними курси психологічної реабілітації, бабусі з дідусями тут постійно чисомь зайняті, що дозволяє їм на деякий час позбавитися побутових проблем, що чекають на кожному кроці. За словами працівників – час проводять активно.Захваченный кадр 10

Привітати жінок з Восьмими березня і  приїхали представники СК «ХортА» і Української ліги боксерських клубів. Привезли квіти, подарунки та позитивні емоції.

8031  – Робити жінці приємне – приносить тільки позитив, – розмірковує президент обласної організації УЛБК Віталій Синяков. – Хочеться побажати їм довгих років життя, миру, добра і  добробуту.

Звичайний візит перетворився на маленьке свято, яке здебільшого самі собі і влаштували відвідувачі стаціонару. Хтось співав пісні, хтось читав вірші, багато спілкувалися з гостями. З цього спілкування і з*явилися перспективи на майбутнє. Незважаючи на вік, до занять фізичною культурою небайдужі.8032

  • Наступного разу влаштуємо спортивний захід, – посміхається голова правіння СК «ХортА» Антон Карнаух. – Якщо тут такі спортивні відвідувачі, проведемо спартакіаду – нехай молодь бере приклад. Звичайно ж, приїдемо з подарунками.

Захваченный кадр 9Наступна зустріч – вже у травні. Голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський пообіцяв ветеранам свято до Дня Перемоги на березі Дніпра.