Запрошуємо на зустріч учасників «Ярмарку спорту»

27152779_1987638161559729_2131660410_n3 лютого Асоціація спортивних організацій, одним з найактивніших членів якої є СК «ХортА» проводить Тренінг-обговорення на тему «ЯРМАРОК СПОРТУ: СЬОГОДЕННЯ Й ПЕРСПЕКТИВИ». Запрошуємо на зустріч учасників «Ярмарку спорту-2017», а також всіх зацікавлених представників спортивних і громадських організації. Далі додаємо докладний план зустрічі.

 

Тренінг-обговорення

«ЯРМАРОК СПОРТУ: СЬОГОДЕННЯ Й ПЕРСПЕКТИВИ»

 Шановні колеги,

3 лютого 2018 року об 11:00 Громадська Спілка «Асоціація Спортивних Організацій» (АСО) і Фонд Розвитку Спорту (ФРС) запрошують Вас до публічного тренінгу-обговорення «Ярмарок Спорту: сьогодення й перспективи».

 

Захід передбачає низку запланованих дискусій, інтенсивів та обговорень, до яких залучені представники спортивного товариства, влади, громадянського суспільства, експерти та активісти.

 

Дискусія проводитиметься за таким сценарієм та охоплюватиме наступні питання:

 

10:30 – 11:00 Реєстрація учасників  
11:00 – 11:30 Вітальне слово До слова запрошуються організатори,

представники влади.

11:30 – 12:00 Урочиста частина Привітання активних учасників «Ярмарку Спорту – 2017»
12:00 – 12:30 Діалог з владою Спілкуємось з начальником управління фізкультури, молоді і спорту Запорізької облдержадміністрації Наталею Власовою на теми:

–   Забезпечення Управлінського сприяння у сфері фізичної культури та спорту.

–   Форми взаємодії Громадських Об’єднань з владою, спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту.

–   Відкриті владою проекти, програми, що спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту, в яких громадськість має брати участь.

12:30 –12:45 Кава-брейк
 

 

 

 

 

 

 

12:45 –15:45

Тренінг-інтенсив Авторський тренінг д.н., проф.

Сущенка Андрія Віталійовича на тему: «Тренер у публічному просторі: теорія і практика»

«Ярмарок спорту-2017» Обговорення плану дій та створення робочої групи з проведення щорічного «Ярмарку Спорту», що запланований на 2 червня 2018 року (спілкуємось з представником оргкомітету «Фестивалю Сім’ї» Дмитром Матюхіним).
Спортивна комунікація Як спортивним організаціям долучитись до проектної діяльності? Як писати грантові проекти і залучати партнерів до своїх програм? (спілкуємось з експертом інфраструктурної програми для України Німецького уряду Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Катериною Мінаковою)
15:45 –16:00

 

Вручення сертифікатів учасникам тренінгу.  
16:00 –16:15 Кава-брейк, неформальне спілкування

 

Дата та час:  3 лютого 2018 року

За адресою: м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 3 (ТЦ «Гагарін») у приміщенні

EDISON SPACE  COWORKENG

 

Для участі просимо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/UbthuXM7InDeWU9o2

 

 

 

ДОВІДКА:

 

Організатором щорічного у Запоріжжі «Ярмарку спорту» виступають Асоціація спортивних організацій (АСО)та Фонд Розвитку Спорту (ФРС).

 

АСО – це громадська спілка, що об’єднує колективи, клуби, громадські організації та федерації з рідних видів спорту.

Ідея створення Асоціації з’явилася під час роботи над організацією попередніх ярмарків спорту, коли багато організацій об’єднались навколо ідеї проведення свята спорту і здорового способу життя.

 

Сьогодні до Асоціації спортивних організацій входить більше п’яти  десятків колективів Запорізької області.

 

Обери свій спорт! – саме під таким девізом щорічно проходить вже традиційне і грандіозне свято спорту, здорового способу життя, спортивної комунікації та комфортного відпочинку – «ЯРМАРОК СПОРТУ».

 

Організатори свята запрошують представників спортивних колективів, федерацій, дитячих спортивних шкіл міста прийняти участь у заході з метою популяризації свого виду спорту гостям свята. За словами натхненників заходу, ідея свята полягає в тому, щоби місцеві жителі могли обрати собі вид спорту та визначитися з колективом, що його представляє. Крім того «ЯРМАРОК СПОРТУ» – це конкурси і призи, вікторини та естафети, музика і дитячий сміх.