Наша команда

Антон КарнаухКарнаух Антон Сергійович,

Голова правління

Головний напрямок нашої діяльності –  це підтримка та популяризація здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров*я, допомога талановитим і перспективним спортсменам, що сьогодні як ніколи потребують нашої підтримки.

Тільки власними зусиллями практично не під силу втілювати в життя усі соціальні проекти. Тому мені б хотілося, щоб кожна людина, небайдужа до свого міста, вклала б частку своєї душі у формування майбутнього покоління громадян, які, певен,  підхоплять і передадуть цей прапор наступним поколінням. А ми з вами пишалися б їхніми успіхами на спортивному і життєвому шляху.

Сергей КарнаухКарнаух Сергій  Миколайович,

голова наглядової ради

Спорт – це один з тих напрямів, які на сьогодні створюють позитивний імідж для нашої країни. Спитати за кордоном – хто знає українських політиків або функціонерів? Питання залишиться без відповіді. Але імена Василя Ломаченка, Леоніда Жаботинського, Яни Клочкової відомі в будь-якому куточку планети. Але ж вони не з*явилися ні звідки, вони зросли з дитячо-юнацького спорту. А він, на жаль, зараз залишається поза увагою. Тож завдання нашої команди – за мірою сил та можливостей підтримати тих, хто вкладає свій час, сили та здоров*я у розвиток та популяризацію дитячо-юнацького спорту та просто здорового способу життя. Багато проектів нам вже вдалося втілити в життя, проте попереду роботи більш ніж достатньо. Упевнений, що зусиллями нашої команди та небайдужих людей ми з цим упораємось.

БелкаБілка Роман Олексійович,

Член правління

  Я виріс у Василівці, люблю своє місто, і, як ніхто, знаю – спорт тут цінують і люблять.

Адже насправді для мене спорт – це більша частина життя. Я сам професіонально займався вільною боротьбою, ставив перед собою певні цілі і завдання. Здобув певні результати – виконав норматив Майстра спорту СРСР. Тепер я дуже хочу, щоб нинішнє покоління спортсменів реалізувало себе за максимумом.

Наше містечко славиться багатьма видами спорту, у наших мешканців є традиції. А це означає – ми продовжуємо справу наших земляків, що вклали не тільки свої сили, а й дух переможців.  Ми, як жителі міста, зобов*язані підтримати і помножити спортивні досягнення нашого краю. І я дуже мрію, щоб Василівка стала столицею спортивного життя принаймні Запорізької області.

 

535097_100576760339728_7232232186263898002_n

Синяков Віталій Валерійович

член правління, президент Запорізької обласної організації 

Української ліги боксерських клубів

Молодь – це запорука майбутнього нашої країни. Наше покоління має бути здоровим – фізично, духовно і морально. Спорт і фізична культура – це одна з головних складових, яка розвиває в людях основні моральні якості: патріотизм, порядність, дисципліну, почуття відповідальності силу волі, характер, командний дух. Всі проекти, які ми здійснюємо, саме з цією метою. Разом ми зробимо націю сильною!

 

 

 

11Латіна Ірина Сергіївна

Віце-президент Запорізької правозахисної ліги «Універсал». Практикуючий юрист.

Переконана, що усвідомлена відповідальність – ознака зрілості людини та суспільства. Усвідомлюю свою особисту відповідальність за майбутнє підростаючого покоління. Вважаю, що здоровий та спортивний спосіб життя – шлях відповідальної, успішної людини. Разом з колегами та однодумцями рухаюсь в напрямку сприяння розбудові та розвитку спортивного життя Запорізької області та мотивації дітей до занять спортом. Здорова та спортивна нація – наша мета, на шляху до якої, ми подолаємо будь-які перепони!

 

 

Александр Носок

Носок Олександр Олександрович
президент дитячо-юнацького хокейного клубу«Білі ведмеді»

У Запоріжжі протягом багатьох років існувала професійна хокейна команда. І сьогодні наша мета – відновити традиції цього чоловічого виду спорту. Завдяки заняттям цим видом спорту наші діти зростуть справжніми чоловіками, якими можна пишатися. В наших планах – відродження і хокейної команди, яка братиме участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Сподіваємося, що Запоріжжя ще узнають і як хокейне місто.

 

 

 

Ирина Лосева

Лосєва Ірина Олександрівна

Керівник  благодійного проекту «Парасолька»

Практикуючий лікар-офтальмолог

Ірина Лосєва взяла на себе найбільш зворушливий напрямок соціальної роботи спортивного клубу «Хорта» – благодійний проект «Парасолька». В рамках нього у Василівській районній лікарні проведена капітальна реконструкція палати для немовлят, від яких при народженні відмовилися батьки. «Парасолька», яку розкриває «Хорта» над новонародженими сиротами, це довготривала програма. В її рамках не лише відремонтована та переобладнана палата для маленьких безбатченків, надалі проект бере на себе шефство над малюками, і буде контролювати аби в них було все необхідне, та гідні умови з перших днів життя. «Якщо не ми, то хто? – каже Ірина Лосєва, – у цих дітей немає батьків, та це не означає, що вони нічиї. Побачивши умови, в яких знаходяться новонароджені сироти я, як мама, і як лікар,  не могла залишитися осторонь проблем цих малят».