Цілі та завдання

НАША МЕТА

   Foto_3_IMG_1261Запорізька область – один з провідних спортивних регіонів країни. Тут регулярно зростають чемпіони різноманітних престижних змагань. Не є секретом, що основна увага приділяється спортсменам з обласного центру. Проте і периферії є чим похвалилися, навіть незважаючи на те, що ресурсів тут значно менше, ніж в мегаполісі.

Один з головних напрямків діяльності спортивного клубу «ХортА» – підтримка і популяризація спорту та здорового способу життя у районах області, зокрема у Василівському, де зросло чимало «зірочок» всеукраїнського рівня.

img_6498Ми підтримуємо проекти, які спрямовані на дитячо-юнацький спорт. Це турнір з вільної боротьби «Новачок», де беруть участь спортсмени-початківці, «Веселі старти», в яких відчувають смак та азарт спортивної боротьби наші найменші мешканці.

20150918_0111_Яађ†а™† бѓЃав†Для тих батьків, хто ще не визначився з видом спорту для своїх дітей, регулярно влаштовуються акції під назвою «Ярмарок спорту», де кожен може роздивитися поближче деталі багатьох з них, поспілкуватися з тренерами та зробити свій вибір.

Безумовно, верхівкою усіх спрямувань є спорт вищих досягнень. Цей напрямок не залишився поза нашою увагою. Вже не один рік підтримкою спортивного клубу «ХортА» користується запорізьке сумо. 0003За цей час у Василівці зросла чемпіонка світу Карина Колісник, переможці та призери першостей країни. І з нинішнього року спортивний клуб «ХортА» є офіційним центром розвитку сумо в Запорізькій області.

Олімпійські чемпіони зростають з дитячо-юнацького спорту. img_1067Тому не можна пройти повз і цієї категорії. Щільне співробітництво спортивного клубу «ХортА» з адептами найдавніших видів спорту – боксу та спортивної боротьби- і є тим внеском у майбутні перемоги наших спортсменів на найпрестижніших змаганнях планети.

Це тільки частина з тих проектів, на підтримку яких спрямована наша діяльність. Їхня кількість буде поступового зростати.

Адже спортивний клуб «ХортА» – це стартовий майданчик для розвитку проектів, які несуть соціальну значущість та розвиток спорту та здорового способу життя в регіоні.

logo